TwitterFacebookYoutube

meedoen-banner

Nu de zomervakantie is begonnen, zijn 11 explorers van Scouting Niftarlake vanmorgen op de fiets gestapt om vanavond hun tenten op te zetten in Bergen op Zoom. De afgelopen weken hebben zij geheel zelfstandig hun zomerkamp verzonnen en voorbereid.

Tour de explorers

Als zij aan het einde van de middag in Bergen op Zoom aankomen, zullen zij het kamp opbouwen en uitpuffen. Donderdag pakken ze de trein naar het centrum van Antwerpen. Tevens staat een stranddag op het programma en een bezoek aan het Skeketee Outdoor Centrum. Zondag breken ze hun tenten weer af en stappen ze wederom op de fiets (120 km) om 's avonds (vermoeid maar voldaan?) in Breukelen aan te komen. 

Naast de explorers gaan ook de zeeverkenners en wilde vaart binnenkort op zomerkamp. Zij gaan met de vletten op trektocht en zullen onder meer de Vinkeveense en Westeinderplassen bevaren.

Update 16 juli: Na de lange fietstocht van gisteren genieten de explorers vandaag van het mooie weer in Antwerpen.

Explorers in Antwerpen