TwitterFacebookYoutube

Voorjaarskamp zeeverkenners

Fotoalbum We gingen op kamp in het troepenhuis. De opkomst begon op de gewone tijd. We gingen theorie doen en ook een spel. We hebben elkaar nat gespoten met waterpistolen, dat was erg leuk.

's Avond hebben Madelief, David en Thijmen gekookt, dat was best lekker. We hebben in het donker ook nog een tocht gelopen. Dat moest je met je groepje doen. Het was best lastig als je niet uit de buurt kwam, want dan kende je de weg niet zo goed. Onderweg kwamen we een "enge" man tegen. Dat was Leo.
Terug van de tocht hebben we bij het kampvuur gezeten.

We hebben ook allemaal leuke spellen gespeeld; het ballonnenspel vond ik het leukst. Het slapen met zijn allen was best een beetje lastig. De grote zeeverkenners gingen in de hut slapen die er stond, de nieuwe zeeverkenners in de zaal.
Het was heel gezellig op kamp en ik heb nu al veel zin in het zomerkamp!! Bekijk hier een aantal foto's.

Xander