TwitterFacebookYoutube

Teambuilding wilde vaart

FotoalbumTegen onze verwachtingen in was het goed weer op de dag van onze teambuilding, al eindigde de dag met zware regenval. Toen iedereen aanwezig was zijn we plannen gaan maken voor de toekomst. Matthijs begeleidde ons daarbij.

Daarna hebben we een spel gedaan met drie grote attributen, waarbij we logisch moesten nadenken en als team moesten functioneren om iedereen met alle spullen droog aan de overkant van de sloot te krijgen en uiteraard weer terug. Als ze nat zouden worden konden we die avond niet barbecuen, dus er stond veel op het spel. We mochten niet omlopen, dus we moesten iets gaan verzinnen met touwen.
Door wat zeer inventieve trucjes is alles droog gebleven, op wat natte voeten na.

Nadat alles twee keer de sloot over was geweest, sloten wij die dag af met een barbecue en een kampvuur. Ook nu moesten de leden het eten gereed maken voor iedereen, en na afloop was er natuurlijk de altijd gezellige afwas.

Het is een gezellige teambuilding geworden. Bekijk hier de foto's.

Eleonora