TwitterFacebookYoutube

Welpen zeilen met zeeverkenners mee

2013-11-zeilenZaterdag 26 oktober waren de welpen uitgenodigd om mee te zeilen met de zeeverkenners. Het weer was veel beter dan de vorige keer, dus vol goede moed vertrokken we met de 3 Lelievletten naar Markus Pos. Daar hebben we eerst een spelletje gedaan; de winnaars van dat spelletje mochten als eerste een rondje gaan zeilen. De zeeverkenners kregen de opdracht mee om de welp die bij hun aan boord zat zoveel mogelijk te leren, omdat er aan het einde van de dag een heus zeeverkennersexamen was. De andere kinderen bleven op het eiland en hebben omgekeerd verstoppertje en Hollandse Leeuw gespeeld. Na een rondje zeilen waren we allemaal weer terug op het eiland en hebben we eerst geluncht. Na de lunch hebben we omgewisseld. Het groepje op de kant deed weer omgekeerd verstoppertje. Het was voor de kinderen die de tweede ronde gingen zeilen wel iets spannender want het waaide wat harder, gelukkig hebben ze goede zeilers bij de zeeverkenners en zijn we niemand onderweg verloren. Nadat iedereen lekker was uitgewaaid van het zeilen hebben we om de opkomst af te sluiten met z'n alle Hollandse Leeuw gedaan, waarbij 2 welpen gewonnen hebben! Het waaide ondertussen iets harder dus gingen we weer in sleep terug naar de Werf, daar hebben we nog het zeeverkennersexamen gedaan om te kijken of de welpen veel geleerd hadden vandaag; iedereen heeft dit examen gehaald!

We kijken terug op een leuke opkomst, zeeverkenners bedankt!