TwitterFacebookYoutube

Jubileumjaar & nieuwjaarsborrel

2013-11-vraagtekenKomend jaar bestaat Scouting Niftarlake 65 jaar en de plannen voor dit jubileumjaar beginnen steeds meer vorm te krijgen. Zo zijn er onder andere ideeën voor een groepskamp, een activiteitenweek en een groot feest. Daarnaast zullen al deze activiteiten gedurende het hele jaar in het kader van een speciaal jubileumthema staan.

Lancering jubileumjaar en thema
We lanceren het feestjaar officieel tijdens de nieuwjaarsborrel en zullen dan ook het jubileumthema bekendmaken. Op deze nieuwjaarsborrel zijn niet alleen alle leden en hun ouders, maar ook alle andere geïnteresseerden en betrokkenen van harte welkom. Reserveer daarom de volgende datum vast in je agenda:

zaterdag 11 januari, vanaf 16.00u

De officiële uitnodiging volgt later. Graag tot dan!