TwitterFacebookYoutube

Laat je uitdagen.. tijdens de HIT

Wat heb jij bij Scouting altijd al willen doen of willen leren? Een bizar groot object pionieren? Slapen onder de blote hemel? Vuur maken zonder lucifers of aansteker? Of vind je op kamp gaan zonder je eigen leiding ook al spannend genoeg? Maakt niet uit! Het kan allemaal tijdens de HIT van 2014!

De HIT staat voor Hikes, Interessekampen en Trappersexpedities, en wordt gehouden in het Paasweekend (18-21 april 2014). Verspreid over zes locaties door heel Nederland worden er ruim 60 verschillende kampen gehouden, voor scouts tussen de 7 en 88 jaar. Inschrijven kan individueel, met z'n tweeën of met een groepje. Hiken, koken, zeilen, pionieren, paardrijden; elk kamp heeft zijn eigen leeftijdsgroep, zijn eigen onderwerp en zijn eigen uitdagingen. Er zit dus altijd wel iets tussen dat bij jou past!

HIT is er niet alleen voor jeugdleden! Ook oudere leden, ouders of opa's en oma's kunnen ervaren hoe uitdagend Scouting is. Dat kan b.v. bij een Ouder-Kind HIT of een GPS-hike. 
Vind je het moeilijk een keuze te maken? Gebruik dan de speciale HIT-kiezer!

Meer weten? Bekijk de HIT-website! Wees er snel bij, want de inschrijving sluit op 23 maart 2014.