TwitterFacebookYoutube

meedoen-banner

Scouting Niftarlake draait als vereniging volledig op vrijwilligers. Iedere week hebben vele kinderen en jongeren plezier in het Scoutingspel. Wil je weten waarom het zo leuk is om vrijwilliger bij Scouting te zijn? Bekijk dan het volgende filmpje.

Waarom vrijwilliger worden?

Bestuurslid gezochtVoor het verenigingsbestuur zijn we opzoek naar een vrijwilliger die de rol van secretaris op zich wil nemen. Als secretaris verzorg je de ledenadministratie, bereid je de vergaderingen voor van de vereniging en de groepsraad en beheer je het (digitale) archief. Daarnaast onderhoud je de contacten met de gemeente en Scouting Nederland. Binnen de vereniging ben je zowel voor de (team)leiders als de overige vrijwilligers het eerste aanspreekpunt. Om deze functie in te vullen is het niet noodzakelijk om een Scoutingachtergrond te hebben, wel is het noodzakelijk om pro-actief aan de slag te gaan en er plezier in te hebben om, samen met de andere bestuursleden, bij te dragen aan de toekomst van de groep. 

Hebben wij je interesse gewekt? Dan komen wij graag met jou in gesprek!
Contact: schrijf een berichtje of spreek Matthijs en/of Elly aan.