TwitterFacebookYoutube

Zeeverkenners varen naar de Westereinderplassen

In alle vroegte zijn de zeeverkenners van Scouting Niftarlake vanmorgen aan boord van de vletten gegaan voor een trektocht naar de Westeinderplassen. Via Vinkeveen, waar ze vannacht voor anker zullen gaan, varen ze naar de Westeinderplassen. Voordat zij weg konden varen werden de vletten leeggehoost en werd alle bagage goed ingepakt, zodat de regenbuien niet zorgen voor natte slaapzakken.

De vletten inpakken

Op de Westeinderplassen slaan de zeeverkenners hun kamp een aantal dagen op. Zaterdag varen zij weer terug naar het troepenhuis. Tijdens het zomerkamp zullen de zeeverkenners op moeten passen voor piraterij dat gesignaleerd is op de plassen en gaan ze op zoek naar de verborgen schat. Ook Neptunus heeft aangegeven dat hij dit kamp de zeeverkenners een bezoek brengt, al is het maar afwachten of hij zijn woorden waarmaakt.

Op de Vecht, nu echt onderweg

Na de zeeverkenners gaat half augustus de wilde vaart nog op zomerkamp. Ook zij zullen op trektocht gaan, waarbij de bestemming afhankelijk zal zijn van de wind en de zeilen.