TwitterFacebookYoutube

Winterseizoen waterscouts gestart

Na een fantastisch zomerseizoen zijn op zaterdag 24 oktober de vier vletten uit het water getakeld. De komende weken gaan de zeeverkenners, wilde vaart, rovers en stam aan de slag met het onderhoud aan de vletten, zodat ze in het voorjaar weer te water kunnen. 

Dit betekent niet dat de waterscouts enkel tijdens de opkomsten gaan schuren en lakken. In de wintermaanden zal er ook tijd zijn voor leuke Scoutingspellen, theorielessen over het zeilen en natuurlijk een winterkamp en excursie. Kortom ook in de wintermaanden blijven waterscouts actief. 

Doordat een aantal zeeverkenners onlangs doorgestroomd is naar de wilde vaart, is er per direct plek voor nieuwe zeeverkenners. Wij hanteren geen wachtlijst! Kortom, wil jij ook ervaren hoe leuk waterscouting is, kom dan gratis meekijken bij de zeeverkenners.

Start winterseizoen 2015