TwitterFacebookYoutube

meedoen-banner

Tijdens de eerste opkomst van de landscouts in 2016, op zaterdag 9 januari jl., werden Iris, Tobias, Thijs en Jasmina als landscout geïnstalleerd. Tevens werd Sandra, die al geruime tijd als leiding meedraait, geïnstalleerd. Tijdens het installeren werd de scoutsbelofte opgezegd en ontvingen zij de groepsdas, badge en speltaktekens. 

De landscouts is de speltak voor jongeren van 11-15 jaar. Iedere zaterdagmiddag houden zij opkomst. Het thema dat centraal staat bij deze groep is de 'ontdekkingsreis'. De scouts zijn relatief zelfstandig en leren samen te werken met anderen in de groep. De komende weken gaan zij op winterkamp, aan de slag met routetechnieken en naar de Regionale Scouting Wedstrijden. Ook zin om een keer te komen kijken? Stuur een berichtje naar de landscouts

Groepsfoto landscouts