TwitterFacebookYoutube

Wil jij elke zaterdag zon, zee(verkenners) en zeilen?

Zou jij elke zaterdag samen met een aantal spontane jongeren op het water willen zitten? Elke weekend een beetje vakantiegevoel ervaren? En zelfs in de winter bezig willen zijn met zeilen?

Dan is deze vacature iets voor jou!

Wij zijn op zoek naar enthousiaste jongeren, studenten, volwassenen die het leuk vinden om op zaterdag te zeilen met onze zeeverkenners (11 tot 16 jaar). In de zomer zeilen we op de Loosdrechtse Plassen en doen we zeilspellen, instructie, varen we tochten en gaan we natuurlijk op zomerkamp. In de winter gaan we naar ons troepenhuis in Breukelen en zijn we bezig met het onderhoud van de boten, spelen we spellen en leren we de zeeverkenners de theorie achter het zeilen.

Wat kost dit arrangement?

Dit is helemaal gratis! Wel wordt van je verwacht dat je minimaal 2 zaterdagochtenden per maand aanwezig bent en dat je meedenkt over het programma, kampen en andere activiteiten.

Wanneer kun je van dit arrangement gebruik maken?

Deze aanbieding geldt voor het hele jaar! Heb je interesse, vragen of wil je graag reageren? Neem contact op met de zeeverkenners.