TwitterFacebookYoutube

De omgeving

Op tien minuten lopen ligt het bos "Over-Holland". Eveneens op tien minuten lopen het bos "Gunterstein". Overigens niet toegankelijk na zonsondergang. Zoekt u een veld voor sport of spel? Dan hoeft u niet ver te zoeken, dat ligt namelijk direct achter ons troephuis! De vecht met de vele buitenplaatsen is een fiets- of boottocht waard. Roeiboten worden verhuurd bij de Weersluis.

 • Zwemmen:
  • natuurbad "de Meent",
  • buitenbad "de Koet" (Kockengen),
  • binnenbad "het Kikkerfort".
  • natuurbad "Zwemlust" te Nieuwersluis
 • Winkels:
  • op 400 meter het winkelcentrum. Hier vindt u een
   • Albert Heijn,
   • Aldi,
   • Marskramer,
   • Kruidvat,
   • Hema,
   • de slager,
   • bakker etc.
 • Horeca:
  • vele mogelijkheden, van snackbar tot haute cuisine.
  • 's Zomers gezellige terrassen op de Kerkbrink.