TwitterFacebookYoutube

Snelle Internetverbinding

Troepenhuis met snelle Internetverbinding te huur!

Ben je op zoek naar een ruime maar betaalbare locatie in het midden van het land met de beschikking over een snelle Internetverbinding? Dan ben je bij Scouting Niftarlake aan het juiste adres! Ons troepenhuis beschikt over een glasvezelverbinding en is daarom erg geschikt voor het organiseren van LAN-party's, hackathons of andere activiteiten waarbij snel Internet een must is.

Specificaties

  • 100 Mbit upstream / 100 Mbit downstream Internet over glasvezel (low latency).
  • Xs4all Internet; snel, stabiel en betrouwbaar.
  • Ongefilterd toegang tot Internet (m.u.v. SMTP).
  • Wireless omgeving die succesvol is getest tot ca. 50 clients simultaan (verwachte capaciteit ca. 80-100 clients).
  • Wireless: 2.4Ghz en 5Ghz, dekking in volledige pand. 2.4 Ghz dekking tot ca. halverwege het veld achter het gebouw.
  • Wired netwerkaansluitingen zijn aanwezig en in overleg beschikbaar.

Heb je speciale wensen of wil je meer weten? Laat het ons gerust weten.

Verhuur

 Naast snel Internet beschikt ons troepenhuis over een aantal ruimtes, waaronder een grote zaal, een volledig ingerichte keuken en sanitaire unit. Met andere woorden, de ideale locatie voor bijvoorbeeld een LAN-party of hackathon. En het mooiste is:

Ons troepenhuis is te huur!